Re-design
Nadat Vanessa van Weele aan de Vakschool voor Edelsmeden in Amsterdam afstudeerde keerde ze weer terug naar Zeeland. Hier vestigde ze zich als zelfstandig goudsmid en maakt ze dagelijks met heel veel liefde, passie en plezier sieraden. Dit doet ze in haar atelier in Kloetinge. Haar sieraden verdienen een prachtig podium. Echter, haar website bood niet het podium dat ze voor ogen had.
Daar hebben we samen verandering in gebracht. Deze website is wederom een unieke verschijning in mijn portfolio. Ook deze website straalt eigenheid uit, waarbij oog is voor haar mooie handgemaakte sieraden en voor de persoonlijke connectie tussen ondernemer en klant. Vanessa gelooft sterk in duurzaamheid boven massaproductie en deze waarde hebben wij een prominente plek gegeven op haar website Harry Sally Jewelry.
Een impressie
‘Ik durf en kan meer zichtbaar zijn dankzij jouw super mooie website’
Lieve Paula, dankzij jou heb ik een super mooie website waar ik heel erg blij mee ben, waardoor ik meer zichtbaar durfde en kon zijn.
Vanessa van Weele
Harry & Sally Jewelry, goudsmid